Kasetony reklamowe

Reklama świetlna to wszelkiego rodzaju kasetony, litery i logotypy przestrzenne podświetlane diodami, świetlówkami lub neonami. Mogą być produkowane w dowolnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Do budowy reklam używamy materiałów od znanych i sprawdzonych producentów. W procesie produkcji, natomiast przestrzegamy zasad solidnego wykończenia i montażu zgodnego ze sztuką.
Szkielety kasetonów, liter czy logotypów wykonujemy przeważnie z profili aluminiowych, przystosowanych do tego rodzaju konstrukcji. Łączymy je i wzmacniamy również odpowiednimi profilami aluminiowymi. Często malujemy obudowy w lakierni proszkowej. Do wykonania lica reklamy zazwyczaj stosujemy mleczną pleksi o grubości 2 lub 3 mm na którą naklejamy grafikę wydrukowaną na specjalnej folii do podświetleń lub grafikę wyciętą z folii translucentnych (jednobarwne kolorowe folie przystosowane do cięcia ploterem). Do podświetlenia proponujemy dwa rodzaje podświetlenia: diody LED zapewniające mniejsze zużycie energii oraz tradycyjne świetlówki. W szczególnych przypadkach do podświetlenia można zastosować rurki neonowe wyginane w odpowiednie kształty.
W reklamach większych, o gabarytach np. 2 x 3 m stosujemy materiały winylowe z nadrukiem UV, które naciągany na aluminiową konstrukcję. Zastosowanie tego materiału pozwala na wykonanie reklamy o nietypowych kształtach i gabarytach. Prawidłowo naciągnięte płótno winylowe sprawia, że lico jest zawsze płaskie i nie marszczy się, niezależnie od warunków pogodowych (ciepło / zimno).
W pewnych projektach kasetonów, gdzie wymagany jest efekt wytłumionego tła i świecącego napisu trzeba zastosować materiał typu di-bond. W płycie wycinamy napisy i podklejamy kolorowym pleksi. Płyta zatrzymuje światło, a pleksi świeci swoim kolorem (pleksi może być barwiona lub oklejona folią). Kasetony budowane z zastosowaniem płyty di-bond są eleganckie i z powodzeniem mogą być stosowane w różnych projektach.
Nie posiadamy stałego cennika reklam świetlnych - każdy projekt wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do składania zapytań cenowych na nasz adres internetowy:  biuro@tomgraw.pl