Tablice reklamowe

Reklama planszowa jest jedną z najczęściej wykorzystywanych form reklamy. Zauważamy ją na każdym kroku, przy ulicach, na budynkach, sklepach, drogach i ogrodzeniach....

Reklamę planszową proponujemy klientom, jako podstawową formę reklamy, ale w niektórych przypadkach możemy ją wzbogacić oczywiście w elementy przestrzenne lub podświetlane.

W zależności od potrzeb, tablice reklamowe wykonujemy z najbardziej popularnych materiałów takich jak:

  • spienione lub twarde PCV (dostępna w grubościach od 2 do 10 mm)
  • di-bond (trójwarstwowa płyta aluminiowo-plastikowa występujące w grubości 2 lub 3mm).
  • pleksi (PMMA
  • twarde tworzywo sztuczne, barwione lub przeźroczyste, o powierzchni błyszczącej, w grubościach od 2 mm do 10 mm i więcej)
  • poliwęglan komorowy (bardzo wytrzymała płyta z poliwęglanu, półprzeźroczysta, może być barwiona, zbudowana z komór o różnej strukturze)
  • blacha aluminiowa lub ocynkowana (arkusze podstawowe w wymiarach 1 x 2 m

Zależnie od przygotowanego projektu graficznego do wykonania treści reklamy używamy wydruków wielkoformatowych lub folii monomerycznych matowych lub błyszczących. Folie monomeryczne, barwione, są wycinane ploterem tnącym SummaCut D120 (są to najczęściej folie markowych producentów: Oracal, MacTac, Avery 3-, 5-, 8-letnie). Wydruki wykonujemy na foliach przystosowanych do kolorowego druku, a przed wyblaknięciem kolorów chronimy je laminatem płynnym, lub foliowym.

Wymiary tablic reklamowych dostosowane są do potrzeb klienta, jeśli powierzchnia reklamy przekracza powierzchnię oryginalnej płyty łączymy płyty tak, by uzyskać wymagany wymiar. Tablice, plansze mogą być montowane bezpośrednio do ściany, na dystansach lub do stelaża, który pozwala na skorygowanie krzywizny ściany. Istnieje również możliwość wykonania reklamy wolnostojącej, osadzonej w fundamencie betonowym w ziemi. O sposobie montażu decyduje pracownik w rozmowie z klientem, podczas oględzin miejsca w którym ma znaleźć się tablica.

Zapraszam do składania zapytań oraz zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją firmowych gadżetów reklamowych.