Park maszyn

Drukarka wielkoformatowa Galaxy UD 181

Galaxy%20UD%20181

Drukarka Galaxy UD 181 służy nam do produkcji wszelkiego rodzaju wydruków na materiałach takich jak: folia samoprzylepna, folia OWV, banery, canwasy, backlity, blockouty, papiery itp. Realistyczne i nasycone kolorami wydruki znajdują zastosowanie w produkcji wszelkiego rodzaju produktów reklamowych takich jak: banery, tablice reklamowe i  informacyjne, plakaty, grafiki wystawiennicze, grafiki na samochodach,  tapety, naklejki, i wielu innych.
Parametry drukarki:
- szerokość zadruku = 1800 mm,
- głowica drukująca - Epson DX5 - wysoka jakość wydruku – rozdzielczość do 1440dpi
- wydruk zmienną kroplą
- system stałego zasilania atramentem
- nawijarka i rozwijarka mediów,
- system eliminujący paskowanie na wydrukach

Ploter tnący SummaCut d120 z systemem pozycjonowania OPOS

SummaCut%20d120

Ploter tnący o bardzo dobrych parametrach technicznych, służący do cięcia różnego rodzaju folii reklamowych, folii flex i flock oraz folii szablonowych.
Szerokość cięcia to 1220 mm.
System pozycjonowania OPOS, w który wyposażony jest ploter umożliwia wycinanie wydruków wielkoformatowych po zaprojektowanym obrysie (można w ten sposób wycinać wydrukowane wcześniej naklejki o różnych, niesymetrycznych kształtach).

Konica Minolta Bizhub C353

bizhub%20C353
Drukarka cyfrowa, na której drukujemy niskie nakłady, oraz wydruki personalizowane. Kolorowe, żywe i trwałe wydruki wykonujemy w formatach od A5 do A3. Dostępna gramatury papieru to od 70 do 270 g/m.
Produkty wykonywane na tej drukarce to:
- małe nakłady ulotek,
- personalizowane identyfikatory,
- dyplomy, certyfikaty,
- zaproszenia i inne druki.

Ploter termiczny MEGAPLOT - P 60

ploter%20termiczny(1)

Plotery posiada drut oporowy o długości 60 cm i świetnie nadaje się w pracy ze styrodurem czy tradycyjnym styropianem. Ploter ten wykorzystujemy do produkcji liternictwa, logotypów oraz niewielkich elementów dekoracyjnych.
Parametry:
- ilość drutów grzewczych (tnących) = 1,
- szerokość maszyny = 600 mm,
- długość maszyny = 1220 mm,
- wyposażenie dodatkowe: tokarka,

Prasa termotransferowa

Prasa(1)
Za pomocą prasy termotransferowej wykonujemy kolorowe transfery na materiałach płaskich. Możemy wykonać nadruki na blachach, koszulkach, podkładkach pod mysz i wielu innych gadżetach i materiałach.